Ledelse/administrasjon

Ledelsen

-   Navn og mailadresser
    Rektor
     
  Assisterende rektor Elisabeth Ringdal
Avdelingsleder norsk og samfunnsfag
Elisabeth.Ringdal@ude.oslo.kommune.no
  Studieleder og avdelingsleder for språk og samfunnsfag Kjersti Flåten
Kjersti.Flaten@ude.oslo.kommune.no
  Avdelingsleder musikk Jan Granum
Jan.Granum@ude.oslo.kommune.no
     
    Avdelingsleder musikk
     
  Avdelingsleder realfag Åse A. Pedersen
Ase.Pedersen@ude.oslo.kommune.no
       
     
Administrasjon    
    Fagkonsulent Håvard Bergheim
Havard.Bergheim@ude.oslo.kommune.no
     
 

Fagkonsulent for økonomi
Ekaterina.Kalinina@ude.oslo.kommune.no

     
     Shazia Mansoor sekretær
     
 Rådgivere    
  Rådgiver Anne-Katrine R. Bratfos



     
  Rådgiver Gunhild Jørem
Gunhild.Jorem@ude.oslo.kommune.no
     
  Rådgiver musikk Ole Kristian Hanssen
ole2409@osloskolen.no
IKT og bibliotek    
  Bibliotekar Gro Marit Brugård
grob0802@osloskolen.no
     
  Driftsleder IKT Thomas Andresen
 
     Ngo, Duy Ngoc
duy1302@osloskolen.no