Ledelse/administrasjon

Ledelsen

-   Navn og mailadresser
 

 

Rektor Trond Lien

trond.lien@ude.oslo.kommune.no 
     
  Assisterende rektor Elisabeth Ringdal
Avdelingsleder norsk og samfunnsfag
Elisabeth.Ringdal@ude.oslo.kommune.no
     
  Studieleder og avdelingsleder for språk og samfunnsfag Kjersti Flåten
Kjersti.Flaten@ude.oslo.kommune.no
     
     Avdelingsleder musikk Jan Granum
Jan.Granum@ude.oslo.kommune.no
     
     Avdelingsleder musikk Camilla Ediassen
Camilla.Ediassen@ude.oslo.kommune.no
     
     Avdelingsleder realfag Brith Korsbø
Brith.Korsbo@ude.oslo.kommune.no
 
     
Administrasjon    
    Fagkonsulent Håvard Bergheim
Havard.Bergheim@ude.oslo.kommune.no
     
 

Fagkonsulent for økonomi
Ekaterina Kalinina
Ekaterina.Kalinina@ude.oslo.kommune.no

     
    Konsulent administrasjon
Mejri, Irene Memia
Irene.memia.mejri@ude.oslo.kommune.no
     
   
Sekretær Shazia Manzoor
Kontakt info: 23226770
Shazia.manzoor@ude.oslo.kommune.no
     
 
Rådgivere
   
  Rådgiver Anne-Katrine R. Bratfos



     
  Rådgiver Gunhild Jørem
Gunhild.Jorem@ude.oslo.kommune.no
     
  Rådgiver musikk Ole Kristian Hanssen
ole2409@osloskolen.no

IKT og bibliotek
   
  Bibliotekar Gro Marit Brugård
grob0802@osloskolen.no
     
  Driftsleder IKT Thomas Andresen
 
     
  IKT lærling - Hirsi, Mohamed Abdirashid
mohaab0110@osloskolen.no